طراحی سایت هدف ما نیست. طراحی یک کسب و کار موفق هدف ماست!

امروزه تعداد زیادی سایت اینترنتی وجود دارد اما تنها درصد کمی از سایت های اینترنتی سود خوبی دارند.
وبزی برای شما فقط یک سایت طراحی نمی کند. وبزی، مسیر موفقیت را برای شما طراحی می کند و شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی می کند.

برای شروع طراحی یک سایت معرکه تماس بگیرید: 2222 5064 - 021

3dline 3dline2 3D
طراحی سایت به روشی که شما می خواهید
screen

طراحی سایت اختصاصی

در صورتی که دنبال یک سایت خاص و منحصر به فرد هستید. کافیست درخواست مورد نظر خودتان را برای ما ارسال نمایید. مهم نیست نیازمند چه سایت با چه امکاناتی هستید. شرکت طراحی سایت وبزی هر آنچه در ذهن شماست را برای شما آماده میکند. نکته مهم در طراحی سایت، مهارت فنی و مارکتینگ تیمی هست که برای شما سایت را طراحی می کند. با کمک شرکت وبزی شما هیچ محدودیتی برای گسترس و بهبود کسب و کار خود نخواهید داشت.
برای شروع طراحی یک سایت معرکه تماس بگیرید: 2222 5064 - 021

طراحی وب سایت با طرح های آماده

در صورتی که در شروع کار هستید و قصد دارید در هزینه خود صرفه جویی نمایید، وبزی مناسب ترین گزینه برای طراحی سایت شماست. سایت ساز وبزی با استفاده از پنل مدیریت قدرتمند، این امکان را برای شما فراهم کرده است که خودتان بدون کدنویسی بتوانید، سایت دلخواهتان را طراحی کنید. کافیست یکی از قالب های وبزی را انتخاب نمایید و محتوی و ظاهرش را با سلیقه و نیاز خودتان تغییر دهید. همچنین در صورتی که زمان کافی جهت طراحی سایت خود ندارید، شرکت وبزی سایت شما را روی قالب دلخواهتان آماده می کند و به شما تحویل می دهد.
برای سفارش طراحی سایت با طرح های آماده تماس بگیرید: 2222 5064 - 021
screen

آخرین نمونه های طراحی سایت فروشگاهی

چرا شرکت طراحی سایت وبزی؟

کنترل کامل سایت در دستان شماست

اگر شما وبزی را برای طراحی سایت خودتان انتخاب کنید بعد از تحویل گرفتن سایت خودتان بدون نیاز به ما به راحتی می توانید هر قسمت از سایت خودتان را تغییر دهید.

ساده ترین پنل مدیریت

بعد از اینکه طراحی سایت شما کامل بشه، مدیریت وب سایت در دستان شماست. ولی اگر پنل مدیریت سایت شما پیچیده باشد عملا سایت شما غیر قابل استفاده خواهد بود. در وبزی پنل مدیریت سایت به نحوی درست شده است که یک کودک 10 ساله هم بتواند ان را به راحتی مدیریت کند.
هماهنگ با گوشی و تبلت
امروزه با توجه به رشد استفاده از موبایل و تبلت دیگر دیگر طراحی سایت ریسپانسیو یک الزام است نه انتخاب. شرکت وبزی هم به خوبی این موضوع را می داند و تمامی سایت ها را به صورت ریسپانسیو طراحی می کند.
در گوگل دیده شوید
یکی از نکاتی که وبزی در طراحی سایت ها در نظر دارد، طراحی سایت بر اساس قوانین گوگل هست تا با کمترین هزینه بتوانید وارد گوگل شوید و رشد خوبی را تجربه کنید.
سریعتر از رقبا
یکی از مهمترین نکات در طراحی وب سایت، سرعت سایت طراحی شده است. هر چقدر هم سایت شما خوب باشد اگر مشتری شما نتواند سریعا به سایت شما دسترسی داشته باشد هیچ فایده برای شما نخواهد داشت. وبزی همواره بالاترین سرعت را در طراحی سایت در نظر میگیرد.
ساخته شده برای کاربر ایرانی
سایت ساز وبزی یک سایت ساز کاملا بومی هست که بر اساس نیاز کاربران ایرانی ساخته شده است. مثلا در صورتی که مشتری شما با غلط املایی کالایی را در سایت شما جستجو کند نتیجه درست را خواهد دید.
screen

آموزش رایگان

آموزش از طریق ویدئو، تلفن و کارگاه آموزشی

پشتیبانی اختصاصی

همه روزه در کنار شما هستیم حتی روزهای تعطیل

بروز رسانی رایگان

امکانات جدید برای سایت شما با هر بروزرسانی

سرور‌های قدرتمند

میزبانی سایت شما در سرور‌های قدرتمند ما در ایران

ما در هر قدم کنار شما هستیم
شرکت طراحی وب سایت وبزی همانند دپارتمان فناوری و اطلاعات شما در تمامی مسیر همراه شماست. هر زمانی که نیاز به راهنمایی داشتید با تیم پشتیبانی وبزی از طریق ایمیل، چت یا تلفن ارتباط برقرار کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا رشد بی نظیری را در کسب و کار خودتان تجربه کنید.
screen