ما به کارآفرینان و افراد خلاق کمک می کنیم
تا یک وب سایت عالی داشته باشند.

یک کلیک تا سفارش یک وب سایت معرکه فاصله دارید.

×
mac
طراحی سایت به روشی که شما می خواهید
screen

طراحی سایت اختصاصی

در صورتی که دنبال یک سایت خاص و منحصر به فرد هستید. کافیست درخواست طراحی سایت مورد نظر خودتان را برای ما ارسال نمایید. مهم نیست نیازمند چه سایت با چه امکاناتی هستید. تیم وبزی هر آنچه در ذهن شماست را برای شما آماده میکند. برای دریافت بهترین پیشنهاد با تماس بگیرید: 28424700-021

طراحی وب سایت توسط خودتان

در صورتی که در شروع کار هستید و قصد دارید در هزینه خود صرفه جویی نمایید، وبزی مناسب ترین گزینه برای شماست. وبزی با استفاده از پنل قدرتمند، این امکان را برای شما فراهم کرده است که خودتان بدون کدنویسی بتوانید، سایت دلخواهتان را طراحی کنید. کافیست یکی از قالب های وبزی را انتخاب نمایید و محتوی و ظاهرش را با سلیقه و نیاز خودتان تغییر دهید.
screen

آخرین سایت های طراحی شده با وبزی

ویژگی‌های اصلی سایت ساز وبزی

سایت ساز وبزی هر آنچه که برای ساخت یک سایت منحصر به فرد نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است.
قالب‌های حرفه‌ای، پنل مدیریت ساده، طراحی سایت توسط خودتان، دیده شدن در گوگل و ...

تغییر هر قسمتی از سایت توسط خودتان

با استفاده از وبزی شما هر قسمتی از سایت خودتان را می توانید تغییر دهید. شما به راحتی می توانید محتوی، رنگ، چیدمان و ... را تغییر دهید.

ساده ترین پنل مدیریت

پنل مدیریت وبزی بسیار ساده است و شما در کمترین زمان می توانید تمام قسمت های وبزی را یاد بگیرید. همچنین تیم پشتیبانی وبزی همیشه در کنارش شماست و به سوالات شما پاسخ می دهد.
هماهنگ با گوشی و تبلت
سایت های ساخته شده با سایت ساز وبزی در هر دستگاهی به درستی نمایش داده می‌شود و شما هیچ بازدید کننده ای را از دست نخواهید داد.
در گوگل دیده شوید
در صفحه اول گوگل باشید و مشتریان بیشتری بدست اورید. سایت ساز وبزی برای گوگل بهینه است و شما به راحتی به رتبه بالای گوگل دست خواهید یافت.
سریعتر از رقبا
آیا میدانید اگر بارگذاری سایت شما بیشتر از یک ثانیه طول بکشید، 70% کاربران سایت شما را ترک می کنند؟ اما نگران نباشید. سایت های ساخته شده با وبزی در چند میلی ثانیه بارگذاری می شوند.
ساخته شده برای کاربر ایرانی
سایت ساز وبزی یک سایت ساز کاملا بومی هست که بر اساس نیاز کاربران ایرانی ساخته شده است. مثلا در صورتی که مشتری شما با غلط املایی کالایی را در سایت شما جستجو کند نتیجه درست را خواهد دید.
screen

آموزش رایگان

آموزش از طریق ویدئو، تلفن و کارگاه آموزشی

پشتیبانی اختصاصی

همه روزه در کنار شما هستیم حتی روزهای تعطیل

بروز رسانی رایگان

امکانات جدید برای سایت شما با هر بروزرسانی

سرور‌های قدرتمند

میزبانی سایت شما در سرور‌های قدرتمند ما در ایران

ما در هر قدم کنار شما هستیم
وبزی همانند دپارتمان فناوری و اطلاعات شما در تمامی مسیر همراه شماست. هر زمانی که نیاز به راهنمایی داشتید با تیم پشتیبانی وبزی از طریق ایمیل، چت یا تلفن ارتباط برقرار کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا وب سایتی که دوست دارید را بسازید و شما را در رسیدن به اهدافتون یاری دهیم.
screen