Clicky

ساخت لندینگ پیج در کمتر از یک ساعت با لندینگ پیج ساز  وبزی

سریع تر و  ارزان تر  از همیشه

وبزی یک ابزار ساده و حرفه ای برای ساخت لندینگ پیج هست که در محیطی شبیه فتوشاپ و به صورت درگ اند دراپ در چند ساعت می توانید یک صفحه فرود مثل همین صفحه طراحی کنید.

لندینگ پیج (صفحه فرود) به چه معناست؟

لندینگ پیج یکی از ابزارهای پرکاربرد در  بازاریابی اینترنتی  می‌باشد که با هدف ترغیب کاربران و بازدیدکنندگان به یک هدف مشخص مثل پر کردن فرم اطلاعات، تماس با شما، خرید یک محصول و... طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

جذب مخاطبان بیشتر

تبدیل کاربر به مشتری

افزایش فروش

لندینگ پیج ساز وبزی، یک ویرایشگر پیشرفته درگ اند دراپ را در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن می‌توانید تقریبا هر طرحی را که در ذهن دارید و یا در نرم افزار های گرافیکی طراحی کردید، به سرعت و سادگی تبدیل به یک صفحه فرود کنید! کافیست برای شروع بصورت یکی از قالب های آماده را انتخاب کرده و شروع به ویرایش و طراحی آن با توجه به نیاز خودتون کنید.

وبزی در طراحی صفحه لندینگ چه کمکی به من می‌کند؟

برای شرکت ها

با طراحی یک صفحه فرود جذاب می‌توانید خدمات قابل ارائه مجموعه تان به شکل مستقیم در معرض دید کاربران قرار دهید، مزیت های آن را عنوان کنید و با قرار دادن راه های ارتباطی با شما کاربران به تماس یا ارسال ایمیل ترغیب کنید.

با ایجاد فراخوان یا CTA های جذاب، می‌توانید اطلاعات مورد نیازی که از کاربران‌تان میخواهید را به سرعت بدست آورید یا آنها را به سمت استفاده از سرویس تان سوق دهید. گیرا بودن یک صفحه فرود باعث افزایش نرخ تبدیل شما خواهد بود.

برای استارتاپ ها

در صورتی که یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید جشنواره ها، پروموشن ها یا تخفیف های دوره ای تان را در قالب یک صفحه فرود طراحی کنید و به کاربران نمایش دهید و آنها را به سمت خرید محصول هدایت نمایید.

برای فروشگاه ها

ساخت لندینگ پیج چه کاربردی خواهد داشت؟

همان طور که می دانید، هر کسب و کار برای رسیدن به هدف مورد نظرش  در تبلیغات دیجیتال، نیاز به ایجاد یک لندینگ پیج دارد. در ادامه برخی از کاربردهای لندینگ پیج بر اساس هر کسب و کار به شما پیشنهاد شده است.

چگونه یک صفحه لندینگ جذاب طراحی کنیم؟

نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

انتخــاب یک‌ قالب

شخصی سازی محتوای قالب

اتصال دامنه به سایت

اتصال آمارگیر
(Google   Analytics)

همین حالا رایگان شروع کنید...

این صفحه فرود به کمک وبزی و در عرض چند ساعت طراحی شده است.

برای ساخت سایت خودتان آماده اید؟

رایگان شروع کنید