چه کسی بهتر از خودتان!

با وبزی طراح سایت خودتان باشید

با توسعه اینترنت و ارتباطات مجازی در دنیای امروز داشتن یک وب سایت امری لازم و ضروری است. بسیاری از افراد، سازمانها و شرکتها برای معرفی شرکت، کار، محصول و ارتباطات خود از وبسایت استفاده می کنند؛ اما نکته مهم این است که طراحی سایت امری هزینه بر و مستلزم آموزش و مهارت است و شما برای داشتن یک وبسایت نیاز به یک فرد یا شرکتی متخصص در این زمینه دارید.

ما یک روش نوین به شما برای طراحی سایت معرفی میکنیم.
با وبزی شما می توانید بدون نیاز به یک متخصص یا داشتن مهارت های کد نویسی سایت دلخواه خود را طراحی کنید.
یکی از نکات ضروری برای طراحی یک سایت با توجه به فضای رقابتی و شلوغ دنیای وب برای جلب مخاطبان، گرافیک وب سایت است. وبزی با ارائه یک محیط طراحی با تمام امکانات به شما اجازه می دهد با به کار گیری ایده ها و سلیقه ی خود وبا توجه به شناختی که شما از هدف سایت و مخاطبان خودتان دارید هر آنچه را که می خواهید در قالبهای متفاوت طراحی کنید.
 این نکته را نیز در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت شما را تشکیل میدهند و شما می توانید وبلاگ شخصی خودتان را در وبزی ایجاد کنید.
از دیگر نکات مهم در طراحی سایت، کسب رتبه بهتر و کسب مخاطبان بیشتر به صورت هدفمند ( کسب مخاطبانی که واقعا به دنبال خدمات شما هستند ) از موتورهای جستجو است. وبزی، وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند تا راحتتر، سریعتر و دقیقتر، وب سایت شما را بررسی کنند. وبزی این امکان را به شما می دهد تا وب سایت شما سریعتر و راحتتر توسط مخاطبان شما پیدا شود.